OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA III NIEDZIELĘ ADWENTU

Opublikowano: poniedziałek, 14 grudzień 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA III NIEDZIELĘ ADWENTU

  1. Szybko zbliżamy się do świąt Bożego Narodzenia. Aby radość była pełna, przygotujmy serca na przyjście Pana przez udział w sakramencie pokuty i pojednania. Okazja do spowiedzi św. codziennie przed Mszą św.
  2. W trzecim tygodniu Adwentu, w ramach kwartalnych dni modlitw, Kościół zachęca do błagania o chrześcijańskie życie rodzin. Włączmy się do tej modlitwy, polecając Bogu wszystkie rodziny, a zwłaszcza te, które przeżywają trudności.
  3. Trwa kolejna już 27 edycja Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Kweście na rzecz ubogich dzieci towarzyszą symboliczne świece, które postawimy na wigilijnym stole, na miejscu przygotowanym dla niespodziewanego gościa. To, co w ten wieczór ofiarowalibyśmy nieznanemu gościowi, złóżmy jako ofiarę.
  4. Można nabyć kolejny numer "Gościa Niedzielnego"
  5. Biskup Edward Dajczak zaprasza na Diecezjalne Rekolekcje Adwentowe, które odbędą się w dniach 17-20 grudnia 2020 r. i będą transmitowane z naszego diecezjalnego sanktuarium w Skrzatuszu przez telewizję internetową "Dobre Media" (dobremedia.org) w godz. od 12.00 i od 20. 00.
  6. Serdecznie dziękuję za modlitwę i ofiary składane na potrzeby Kościoła – Bóg zapłać!
  7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionych dni tygodnia. Szczęść Boże!