TheGrue.org

Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkiego Postu

Opublikowano: niedziela, 18 marzec 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA V NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

  1. W poniedziałek 19 marca przypada uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. Msza św. o godz. 15.30.
  2. Zapraszam na Drogę Krzyżową w piątek o godz. 19.00, którą poprzedzi Msza św. o godz. 18.30 i w niedzielę na Gorzkie Żale o godz. 10.45. Pamiętajmy o osobistych umartwieniach, a także o postanowieniach na wielki post.
  3. Zbiórka ministrantów, celem omówienia liturgii wielkiego tygodnia, w sobotę 24.03.2018 r. o godz. 12.00. Obecność wszystkich ministrantów obowiązkowa.
  4. Można nabyć kolejny numer "Gościa Niedzielnego".
 1. W parafii prowadzona jest zbiórka ofiar na kwiaty do Bożego Grobu. Zbiórka w formie tradycyjnej.
 2. Od Parafialnej Caritas można otrzymać, składając odpowiednią ofiarę, palmy na Niedzielę Palmową i kartki na życzenia świąteczne z kopertami.
 3. W gablocie jest wywieszona lista informująca, w jakim porządku będzie niesiony krzyż podczas Drogi Krzyżowej ulicami naszej wsi dnia 23 marca br. od godz. 19.00.
 4. W czwartek ks. bp Krzysztof Włodarczyk zakończył wizytację kanoniczną w naszej parafii. Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli we Mszach św, spotkaniach i przygotowali poczęstunek dla ks. biskupa i kapłanów przybyłych na bierzmowanie.
 5. Pragnę podziękować za modlitwę, intencje Mszalne, złożone kondolencji i udział w pogrzebie mojej Mamy Marii Brostowicz - Bóg zapłać!
 6. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławieństwa Bożego - szczęść Boże!

 

 Ks. prał. Paweł Brostowicz - proboszcz