TheGrue.org

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

Opublikowano: niedziela, 25 luty 2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

  1. W tygodniu liturgicznym I piątek i sobota miesiąca. Modlimy się w intencji wynagradzającej N.S.P.J w piątek, a w sobotę o 9.00 Msza św. w intencji wynagradzającej N.S.M, po Mszy św. nabożeństwo I soboty miesiąca i zmiana tajemnic Żywego Różańca. W Świerznie zmiana tajemnic w następny wtorek.
  2. W TYGODNIU Msza św.: WTOREK i PIĄTEK o 17.00 ŚRODA i CZWARTEK o 9.00. Możliwość adoracji Pana Jezusa w N. Sakramencie jak i skorzystania z Sakramentu Pokuty w Żydowie codziennie przed Mszą św. W Świerznie WTOREK o 18.00 i PIĄTEK o 16.00
  3. Droga Krzyżowa w Żydowie i Świerznie o 16.30, Gorzkie Żale w niedzielę Żydowo przed Mszą św. 9.45, w Świerznie po Mszy św. o 8.30.
  4. Dziś po Mszach św. zbiórka do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny
  5. W środę 28.02 br. spotkanie z Siostrą osób zapisanych i dodatkowo chętnych uczestniczyć w modlitwie domowej przy kapliczce Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej 16.30 Żydowo, Świerzno 17.30 w Kościele.
  6. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko we wtorek od 8.00 do 8.30, po wcześniejszym telefonicznym kontakcie z księdzem.
  7. Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia, Wszystkim w codziennych obowiązkach Bóg, niech hojnie błogosławi, a nasi patronowie i Matka Boża wypraszają potrzebne łaski.

Ks. Robert Gromek – proboszcz Żydowa, administrator Świerzna.